Європейська Україна

Акція на підтримку України та українців, які знаходяться в Польщі.

Шановні друзі, запрошуємо Вас долучитися до акції на підтримку України та українців, які знаходяться в Польщі.

Ми вдячні за підтримку, яку Польща та її громадяни надали нам в найважливіший момент – на початку російської агресії. Однак зараз ми спостерігаємо зміну тону в ставленні польських політиків, включаючи Президента та Прем’єр-міністра, які дозволяють собі не дружні дії та образливі висловлювання стосовно України та українців. Польські політики демонструють ворожість відносно нашої країни та громадян. Декілька прикладів:

  1. Звинувачення Президента України за відмову вибачатися на угоду польським політикам.
  2. Створення кризи з зерном, гроші з продажу якого йдуть на потреби Збройних Сил України
  3. Порівняння України з потопельником
  4. Заява про припинення військової допомоги
  5. Намагання обмежити співпрацю України з Німеччиною
  6. Оголошення про намір скасувати підтримку українців в Польщі
  7. Голосування в Раді Європи проти продовження захисту українцям в ЄС.
  8. Покривання польською владою порушень прав українців

На жаль, цей перелік можна продовжувати. Особливо обурливим є пред’явлення польською опозицією рахунку Україні за надану підтримку. Галичині також є, що пред’явити у відповідь. Передвиборчі битви виходять за межі гідності. Біженці в Польщі не є дармоїдами, вони працюють чесно та сплачують податки.

Польща не повинна вживати таких дій проти України, яка активно бореться з російською агресією та є важливою частиною історичних подій для обох націй.

Українці, які проживають за кордоном, повинні об’єднуватися, навчитися захищати свої права та стояти на варті національних інтересів України. Незважаючи на умови, які нас оточують, нам потрібно пам’ятати, що іншої Батьківщини у нас не має. Ми є частиною великої та мужньої України, і наша солідарність та підтримка неоціненно важливі для її майбутнього.

Запрошуємо вас долучитися до акції, яка відбудеться 14 жовтня 2023 року з 12:00 до 13:00 біля посольства Польщі в Брюсселі, за адресою: Stevinstraat 139, Brussel. Разом відзначимо важливість нашої спільної боротьби за справедливість та гідність!