Захист Українців

Розпочинаємо збір коштів на юридичну допомогу постраждалим українцям від свавілля польських поліцейських.

Місяць тому ми вже повідомляли про побиття поліцейськими у Варшаві двох українців. З того часу до нас надійшло багато повідомлень від людей, які також стали жертвами польських поліцейських. Справжній масштаб свавілля вражає.

Постраждалі українці про яких ми повідомляли, в Брюсселі, взяли участь в організованій нашою організацією «Європейська Галичина» акції під посольством Польщі. Ми виступили тоді проти антиукраїнських дій польської проросійської партії «Конфедерація». Приїхавши через два місяці до Варшави, вони були побиті та затримані поліцейськими. На сьогодні заяви з доказами знаходяться в прокуратурі, яка не поспішає навіть опитати постраждалих.

Правда така – нікому Ми в Європі не потрібні зі своїми проблемами. Нас розглядають виключно як ресурс. Польща, як додаткову робочу силу, яка збільшує економіку, та ще закриває собою демографічну проблему. Україна, як економічний ресурс який потрібно повернути, та також вирішити демографічну кризу. А якщо виникає у простого українця проблема, то залишається з нею сам на сам. Ні на яку допомогу від консульства, годі й розраховувати.

Війна в Україні буде довгою. Чим далі, тим більше буде взнаватися втома (поляків), збільшуватись агресія. Завжди знайдуться «добрі люди», як всередині Польщі, так і ззовні, щоб спрямувати цю «втому» проти українців. Що більше, ми з Вами це вже добре бачимо та відчуваємо.

Що робити людині яка зіткнулась з агресією в Польщі? Світ такий, що одній простій людині важко відстояти свої права. Тим паче коли проти тебе система. Та ще в чужій країні.

Склалась дивна ситуація, Польща начебто правова країна, а в більшості випадків відстояти свої права українець не може. А ще страшніше, що не вірить. Не вірить, що може добитись покарання поліцейських. Не вірить, що влада захистить від їхньої помсти. Тому нічого не робить. А це тільки збільшує відчуття безкарності та вседозволеності.

Все це нас надихнуло на ініціативу допомогти українцям, жертвам польського поліцейського свавілля. Добитись справедливості. Покарати винних. Створити прецедент, щоб влада була вимушена показово покарати злодіїв. Щоб кожен поліцейський знав, якщо підніме руку на українця або українку, він може понести відповідальність.

Для ефективного захисту окрім громадської підтримки потрібен професійний юридичний супровід. Висококваліфіковані, досвідчені адвокати, які нажаль не по кишені простому українському біженцю в Польщі.

Тому ми розпочинаємо збір коштів для найму адвокатів, які допоможуть покарати злочинців у формі.

🔗Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/2Hu1xBuL3v

💳Номер картки банки

5375 4112 1621 3087