Європейська Галичина

Україна на шляху до європейського майбутнього

Сьогодні Україна непохитно стоїть на захисті своїх європейських цінностей. Наша країна веде боротьбу за захист демократичного світу від агресивного тоталітаризму Росії. Україна незаперечно має отримати чітку дорожню карту для свого приєднання до Європейського Союзу.

Для нагадування про європейську перспективу нашої країни голова організації Віталій Махинько активно долучився до демонстрації, присвяченій річниці надання Україні статусу кандидата Європейського Союзу.

Український мітинг відбувся у Брюсселі як визначення головного курсу нашої країни. Прикметно, що демонстрація співпала з проведенням Європейського саміту, який стосувався питань надання допомоги Україні та членства в НАТО.

Мета демонстрації наголосили, що прагнення до членства в Європейському Союзі – не порожні слова, а надзвичайно вчасне рішення.

Європа не може стояти осторонь реальних проблем, які створюють російські окупанти в Україні. Важливо пам’ятати про підрив греблі Каховської ГЕС, за що Росія повинна нести відповідальність. Сьогодні перед українцями нова загроза – диверсія на Запорізькій АЕС. Саме тому Європа не може забувати про ціну європейського вектору розвитку та належним чином реагувати на прагнення українців. Наша перемога в солідарності, швидкості та спільності дій.