Війна з Росією

У Брюсселі відбулась акція під будівлею Представництва росії в ЄС

На честь Дня Незалежності України, 24 серпня, ми, українці за кордоном, нагадали європейцям про страшну реальність – війну, яка триває в нашій країні. У Брюсселі під будівлею Представництва росії в ЄС під час акції «Русский корабль, иди нах@й!» мітингарі привернути увагу до діяльності пропагандистської машини, яка намагається  приховати правду про війну. Учасники акції закликали Європейський Союз діяти рішуче та закрити посольства Росії в своїх країнах.

Для перемоги над ворогом потрібно боротися з російською пропагандою та дезінформацією. Необхідно проводити активну інформаційну кампанію, розповідати світові правдиву історію України. Нехай ця боротьба за істину сприяє міжнародному розумінню та підтримці нашої країни.

Європейський Союз також відіграє важливу роль у цьому процесі, адже закриття посольств Росії в ЄС стане кроком до забезпечення миру. Це буде сильним сигналом у відповідь на агресію Росії та підтримкою для України. Важливо показати, що у світі немає місця агресорам та терористам, а мир та стабільність можуть бути досягнуті лише шляхом об’єднання і відповідальної дії.

Українці за кордоном мають власні завдання у цій боротьбі – поширення правдивої інформації про Україну, про те, що відбувається у нашій країні, про те, як наш народ відстоює свої права та своє майбутнє.

Організатори акції висловити чіткі цілі акції, а саме:

  • Закінчити війну в Україні.
  • Зупинити розповсюдження російської пропаганди в Європі
  • Закрити представництво росії при ЄС

Акція «Русский корабль, иди нах@й!» – символ вольової позиції, рішучості та непохитної віри в свободу України. Українці за кордоном вірять в світле майбутнє для України, де кожен громадянин може жити вільно та гідно. Ця акція показує готовність долати труднощі та перемагати.

Дякуємо всім, хто долучився до акції та підтримав заклик до справедливості!