Захист Українців

Українські біженці вийшли на протест у Нідерландах

Українські біженці вийшли на протест через невдоволення умовами життя у селі у Нідерландах. Європейські ЗМІ пишуть про протест українських біженців у селі Харскамп у Нідерландах через невдоволення умовами життя. Про це повідомляє Euractiv, пише “Європейська правда”. У матеріалі видання йдеться про те, що українці скаржаться на якість освіти, відсутність медичної допомоги та звуки пострілів від військових навчань, що відбуваються у цьому районі.

“Ми живемо тут, як в армії. У нас немає жодного приватного життя. Їжа жахлива, освіта погана, а медичне обслуговування на нулі”, – сказав один із протестувальників. “Ми хочемо нормального життя. Це може бути хорошим притулком на короткий час. Але ми тут уже більше року, і це дуже важко”, – додала інша біженка. Представники місцевої влади визнали, що деякі проблеми із проживанням біженців існують.

Зокрема, місцевий чиновник зазначив, що деякі біженці більше року живуть у військових казармах, які не завжди придатні для цього. “Це, безумовно, не є оптимальним місцем для проживання”, – наголосив він. З початку війни Росії проти України Нідерланди взяли понад 91 тисячу українських біженців. Як повідомлялося, минулого року країни ЄС надали тимчасовий захист понад 4,3 млн осіб з України, які втекли від російської агресії.